GEO Turkey | 2023 Programları
16133
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16133,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

2023 Programları

Eğitim Kampları

Eğlenirken öğrenmeye imkan yaratan kamp önerileri ile öğrencilerin hayallerinin ötesinde eğitim programlarını tasarlıyoruz. GEO olarak, çocukların ve gençlerin özgüvenlerini ve yaşama sevinçlerini artırmak için çalışıyoruz. Yabancı dilin önemini yurt dışı kamplar aracılığıyla aktarmayı öncelikli görüyor ve bu tasarlanmış programlara katılmalarını öneriyoruz.

Yurt dışı kampları çok çeşitli kurgular ile gerçekleşebiliyor. Farklı yaş aralıkları veya meslek alanından öğrenciler, yetişkinler yaz ve kış okullarına katılabiliyor. 7 yaş itibariyle çocuklar anne-baba-bakım verenleri eşliğinde bu programların katılımcısı olabilir, çocuklar eğlenirken, yanlarındaki yetişkinler de kendi yabancı dillerini geliştirmek üzere dil programına katılabiliyor.

Kamplarda;

  • Gün içinde uygulamalı İngilizce eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşir.
  • Kampçılar kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de bireysel olarak yapacakları çalışmalarla, aktif ve keyifli bir zaman diliminde İngilizce eğitim alır.
  • Uzman eğitmenler, teorik derslerin yanında dil eğitimini aktivitelerle birleştirir.
  • Gün boyu süren sportif ve sosyal etkinliklerle kampçılar uygulamalı olarak İngilizce eğitimi alır ve yaşamın içinde pratiğe yönlendirilirler.
  • Farklı sporlar ve yaratıcılığı teşvik eden sanat faaliyetleri, her yaşta bireyin bedensel enerjisini dışa vurmasına yardımcı olur.
  • Bulundukları ülkenin kültürünü daha yakından tanımak için yaşlarına uygun yeni yerler keşefedecekleri gezi programları düzenlenir.

Değişim Programları

Lise Tamamlama Programları