GEO Turkey | 2021 Programları
16133
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16133,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

2021 Programları

Eğitim Kampları

Öğrenciler için eğlenirken öğrenecekleri kamp önerilerimiz burada yer alıyor. GEO olarak, çocukların ve gençlerin özgüvenlerini ve yaşama sevinçlerini artırmak için çalışıyoruz. Yabancı dilin önemini onlara küçük yaşta aktarmak için bu yurt dışı kampları hazırlıyor ve katılmanızı öneriyoruz.

Yurt dışı kamplarında, her yaştan ve meslekten öğrenci ve yetişkin için yaz ve kış okulu programları sunuluyor. 7 yaşındaki çocuğunuz yaz kampında İngilizce öğrenirken, siz de kendiniz için bir yetişkin dil programına katılabilirsiniz.

Kamplarda:

  • Gün içinde uygulamalı İngilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşir.
  • Kampçılar kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de bireysel olarak yapacakları çalışmalarla, aktif ve keyifli bir İngilizce eğitim alır.
  • Uzman eğitmenler, teorik derslerin yanında dil eğitimini aktivitelerle birleştirmeyi önerir.
  • Gün boyu süren sportif ve sosyal etkinliklerle kampçılar uygulamalı olarak İngilizce eğitimi alır ve yaşamın içinde pratiğe yönlendirilirler.
  • Farklı sporlar ve yaratıcılığı teşvik eden sanat faaliyetleri, her yaşta bireyin bedensel enerjisini dışa vurmasına yardımcı olur.
  • Bulundukları ülkenin kültürünü daha yakından tanımak için yaşlarına uygun keyifli gezi programları düzenlenir.

2020 yılının Mart ayından bu yana, birçok okul seyahat kısıtlamaları nedeniyle, online eğitim alternatifleri sunmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için e-posta ya da telefon aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.